Superman i "Rick & Morty" spotkają się w Fortnite

Kolejne znane postacie.

Dziś rozpoczyna się kolejny sezon rywalizacji i postępów w Fortnite. Wśród nowości, które trafią do gry, znalazły się też nowe postacie - Superman oraz Rick z kreskówki „Rick & Morty”.

Obydwaj bohaterowie będą dostępni do odblokowania w ramach przepustki sezonowej. Battle Pass pozwoli też „stworzyć własnego obcego” - cokolwiek może to oznaczać. Możliwe, że chodzi o swego rodzaju kreator nowej postaci.

Jedną z nowych broni w 7 sezonie jest kolorowy Rail Gun, który wystrzeliwuje laserowo-plazmową wiązkę energii. Możliwe będzie też sterowanie latającymi spodkami - a nawet porywanie przy ich pomocy niektórych obiektów z powierzchni.

Fortnite stale ewoluuje, a bohaterowie z innych dzieł popkultury to już norma w produkcji od Epic Games. W przeszłości twórcy dodali między innymi Batmana, postacie z uniwersum Marvela czy też Kratosa z serii God of War.

Po premierze nowego sezonu wersja PC doczeka się też nowych ustawień graficznych. Posiadacze mocniejszych komputerów otrzymają między innymi ulepszone efekty burzy i chmur, a także poprawioną symulację dymu i ognia. W planach również modyfikacje związane z cieniami i postprocessingiem dla rozświetlenia i flar.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami