Prawdziwa Lady Dimitrescu z RE: Village już jutro w Warszawie - spotkanie z Heleną Mańkowską

W ramach akcji charytatywnej.

  • Jutro w Warszawie będzie można spotkać się z odtwórczynią roli Lady Dimitrescu
  • Wydarzenie to inicjatywa fanów, a zarazem element akcji charytatywnej

Cenega poinformowała, że już jutro - 9 czerwca - odbędzie się organizowane przez fanów spotkanie z Heleną Mańkowską, która użyczała wizerunku słynnej wampirzycy Lady Dimitrescu z Resident Evil Village.

Aktorka pojawi się w Paradox Cafe sci-fi & fantasy - lokalu zlokalizowanym przy ulicy Mordechaja Anielewicza 2 w Warszawie. Wydarzenie zostanie zorganizowane w godzinach pomiędzy 17:00 a 19:00.

lady_dimitrescu_zbiorka
Spotkanie z Lady Dimitrescu już jutro

Spotkanie to inicjatywa grupy polskich fanów Resident Evil i jest częścią akcji charytatywnej. Zainteresowani za 80 zł będą mogli kupić autograf i zdjęcie Heleny Mańkowskiej. Cały dochód artystka przekaże na rzecz Kirilleka, chłopca cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni.

Pieniądze trafią na konto trwającej właśnie internetowej zbiórki w serwisie SiePomaga. Organizatorzy wydarzenia proszą jednocześnie uczestników o dokonywanie płatności za wspomnianą fotografię z autografem gotówką.

Lady Dimitrescu jest wyróżniającą się wysokim wzrostem wampirzycą z Resident Evil Village. Postać zyskała na popularności po jednej z prezentacji gry, w której pojawiła się antagoniskta - stała się ulubienicą internautów.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami