Na E3 2021 zabraknie Hogwarts Legacy, Gotham Knights i Suicide Squad

Potwierdza Warner Bros.

  • Nie zobaczymy nowych materiałów z Hogwarts Legacy, Gotham Knights i Suicide Squad: Kill the Justice League
  • Warner Bros. na E3 2021 pokaże tylko Back 4 Blood

Na tegorocznym E3 firma Warner Bros. nie zaprezentuje nowych materiałów z Hogwarts Legacy, czyli gry RPG w świecie Harry'ego Pottera. Na wydarzeniu zabraknie też Gotham Knights i Suicide Squad: Kill the Justice League.

W oświadczeniu przesłanym serwisowi TechRadar wydawca poinformował, że na targach pokaże tylko jedną produkcję, która ukaże się nakładem koncernu - nastawione na rozgrywkę w kooperacji Back 4 Blood.

Ponadto na oficjalnym profilu Summer Game Fest - inicjatywy, w ramach którego wiele firm będzie przedstawiało nadchodzące tytuły - podkreślono, że Warner Bros. przygotowuje tylko jedną prezentację. Wydarzenie związane jest właśnie ze wspomnianą grą.

Hogwarts Legacy, Gotham Knights i Suicide Squad: The Kill the Justice League zadebiutują dopiero w 2022 roku, przy czym dwie pierwsze pozycje pierwotnie miały ukazać się wcześniej. Niewykluczone więc, że twórcy nie są jeszcze gotowi, by ujawnić projekty.

Wydarzenie Warner Bros. z Back 4 Blood odbędzie się 13 czerwca. Przypominamy jednocześnie o naszym rozkładzie jazdy na E3 2021, a więc rozpiską wszystkich planowanych konferencji większych i mniejszych wydawców.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami