Days Gone na PC z większymi hordami zombie. Mod podnosi poziom trudności

Nawet 750 przeciwników na ekranie.

Days Gone zadebiutowało na PC jeszcze w połowie maja, więc społeczność modderów zdążyła już stworzyć sporo narzędzi do gry. Jednym z najciekawszych jest opublikowany kilka dni temu mod Massive Hordes, zgodnie z nazwą czyniący hordy zombie większymi.

Przedział liczby świrusów (teoretycznie tak powinno się nazywać nieumarłych w Days Gone) w oryginalnej grze, w ramach jednego roju wynosi od 50 do 500 przeciwników. Użytkownik o pseudonimie Aigmir zmienił go na wartość 280-600, przy czym mogą wystąpić jeszcze rzadkie, większe skupiska, liczące nawet 750 wrogów.

Autor pragnie częściowo zachować wizję twórców, więc hordy dzielą się na pięć poziomów liczebności, przy czym na początku zabawy spotykamy tylko te „mniejsze”.

Do poprawnego działania moda Aigmir rekomenduje rozpoczęcie nowej gry. Wznowienie zapisu może spowodować błędy lub nie zaimplementować nowych ustawień świrusów. Instalacja nie jest trudna - wystarczy wypakować pobrany plik w podanej w opisie ścieżce.

days_gone_hordy_3
Już w oryginale liczba zombie mogła przytłoczyć. Z modem jest jeszcze bardziej wymagająco

Massive Hordes to pierwszy mod twórcy do Days Gone. W przyszłości planuje jeszcze zwiększenie liczebności watah wilków.

Zobacz: Days Gone - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami