Chivalry 2 - punkty doświadczenia: jak zdobywać, rozwój postaci

Sposoby na zdobywanie punktów doświadczenia.

Chivalry 2 jest grą akcji, w której nie ma typowego rozwoju postaci i rozdysponowywania punktów. Zaimplementowany został jednak system rozwijania klas postaci i podklas, dzięki któremu możesz odblokowywać nowe warianty czy elementy uzbrojenia. Z tej strony dowiesz się jak zdobywać punkty doświadczenia.

Ilość zdobytych przez ciebie punktów doświadczenia uzależniona jest od tego, jak pójdzie ci w meczu, ile czasu w nim spędzisz, ilu innych graczy uda ci się powalić czy przy ilu zadaniach pomożesz swoim sojusznikom. Finalna ilość zdobytych punktów doświadczenia (1) wyświetli się po zakończeniu meczu, na ekranie podsumowania.

043_chivalry2_punkty_doswiadczenia_jak_zdobywac_rozwoj_postaci

Nie da się tutaj niestety przyspieszyć tego procesu. Zdobycie olbrzymiej liczby zabójstw tylko nieznacznie zwiększy ilość zdobytych punktów. Najlepszym sposobem jest po prostu rozgrywanie całych meczy - od ich początku do samego końca, niezależnie od rezultatów. Nie wolno też wychodzić z meczu - w takiej sytuacji nie zdobędziesz w ogóle punktów.

Poprzednio: Chivalry 2 - jak zmienić klasę postaci

Spis treści: Chivalry 2 - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Chivalry 2 - blokowanie ataków: jak zatrzymać cios wroga

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami