Chivalry 2 - jak zmienić drużynę

Przejście do drugiej drużyny, tasowanie.

Nie licząc standardowego trybu deathmatch, w Chivalry 2 będziesz zawsze grał w drużynie - albo po stronie Masoni albo Agatha. Możesz jednak niemal w dowolnym momencie przeskoczyć do przeciwnego obozu - a z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

By zmienić drużynę otwórz menu bądź wciśnij klawisz M. Na ekranie wyświetli się okno z informacjami, a przy dolnej krawędzi ekranu kilka przycisków. Trzy z nich służą do zmiany drużyny. Możesz kliknąć na zmień drużynę (1) by samodzielnie wybrać gdzie chcesz dołączyć, możesz też wykorzystać tasowanie (2) bądź losowa (3) by pozwolić systemowi dopasować cię do którejś z grup.

039_chivalry2_jak_zmienic_druzyne

Są tutaj jednak dwa ograniczenia. Do nowej drużyny przejdziesz dopiero po śmierci, a w sytuacji, w której chcesz przejść do bardziej licznej grupy i/lub takiej, która zdecydowanie wygrywa, system może ci na to nie pozwolić. Tego typu sytuacje są na szczęście rzadkie i na ogół nie ma żadnego problemu z przeskoczeniem do drugiego obozu.

Poprzednio: Chivalry 2 - jak zmienić broń

Spis treści: Chivalry 2 - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Chivalry 2 - jak zmienić klasę postaci

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami