Wyciekł film z bardzo wczesnej wersji Cyberpunk 2077 - widok TPP i mieszkanie V

Do tego kompilacja błędów, która miała nie ujrzeć światła dziennego.

Aktualizacja: W związku z prośbą CD Projektu, usunęliśmy screenshoty oraz film, pochodzące z kradzieży.

  • Materiały z Cyberpunk 2077 w wersji z 2013 roku można już łatwo obejrzeć
  • Gra prawdopodobnie miała być TPP
  • Jest też materiał z błędami z gry, stworzony podobno przez CD Projekt Red

Oryginalna wiadomość: Pod koniec ubiegłego tygodnia informowaliśmy, że wykradzione przez hakerów pliki CD Projekt zawierały między innymi nagrania z wczesnej wersji Cyberpunk 2077, a także humorystyczne materiały z błędami. Teraz filmy są już ogólnodostępne na YouTube. Początek pokazuje podobno wersję produkcji jeszcze z 2013 roku.

Cyberpunk 2077 wyglądał wtedy zupełnie inaczej. Pomijając kwestię ogólnej jakości graficznej czy wyglądu modeli postaci, widzimy chociażby zupełnie inny interfejs. Być może najważniejszą zmianą jest jednak kamera - głównego bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej, a nie pierwszej osoby. Może to sugerować, że w początkowej fazie produkcji twórcy planowali grę TPP.

Na nagraniu V wchodzi w interakcję z różnymi przedmiotami w swoim mieszkaniu, a także rozmawia z kilkoma osobami - w tym partnerką przebywającą pod prysznicem.

Druga część materiału (zaczyna się w 4:02) to kompilacja błędów z Cyberpunk 2077. Według użytkownika 4chana, który opublikował nagranie, wideo jest autorstwa samego CD Projekt Red, nosi tytuł „Cyber ElBuggado 2020” i powstało podobno kilka miesięcy przed premierą. Jego źródłem również jest atak cyberprzestępców na polskie studio. Montaż najprawdopodobniej nigdy nie miał ujrzeć światła dziennego.

Znalazły się tam przeróżne błędy: przenikanie tekstur, nienaturalnie wykręcone ciała postaci niezależnych, latający NPC, wybuchające pojazdy, brakujące elementy modeli obiektów i inne.

Internauci spekulują, że materiałów do „Cyber ElBuggado 2020” dostarczyli testerzy - tym bardziej, że w niektórych fragmentach widzimy szczegółowe informacje o wydajności PC czy naciskanych na kontrolerze przyciskach, co pomaga twórcom zdiagnozować źródło problemów.

Są też ciekawe i zabawne nagrania z lokacji testowych, np. torów przeszkód dla pojazdów. Z niewyjaśnionych przyczyn mamy nawet okazję zobaczyć, jak V jeździ na hot-dogu z hamburgerami zamiast kół (5:44) czy porusza się po mieście kurczakiem (14:55). Niektóre fragmenty pochodzą z polskiej wersji językowej gry.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami