Świetny debiut polskiego Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Dwa razy lepiej niż poprzednia część.

  • Sniper Ghost Warrior Contracts 2 sprzedaje się lepiej niż poprzednia część
  • Większa była też liczba preorderów

CI Games pochwaliło się, że łączna sprzedaż Sniper Ghost Warrior Contracts 2 w ciągu dwóch dni od premiery wzrosła o 118 procent w porównaniu z analogicznym okresem dla poprzedniej części.

Co więcej, mowa o sumie z wyłączeniem zamówień przedpremierowych. Jeśli o samych pre-orderach mowa, to tych jest o ok. 30 proc. więcej niż było dwa lata temu w związku z SGWC 1 - podała firma.

Przychody ze sprzedaży w ciągu dwóch dni od dnia premiery są także wyższe o - ok. 170 proc. - w stosunku do wyników sprzedaży pierwszego Sniper Ghost Warrior Contracts, choć tutaj mowa tylko o Steamie.

„Wzrost przychodów w stosunku do sprzedaży wynika głównie z wyższej ceny sprzedaży SGWC 2 oraz lepszej monetyzacji dodatków do gry” - napisano w komunikacie giełdowym.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ukazało się w ubiegły piątek - 4 czerwca - na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox Series X/S. W planach na przyszłość jest jeszcze konwersja PS5, którą musiano w ostatniej chwili opóźnić, ze względu na niespodziewane problemy techniczne.

W ramach rekompensaty deweloperzy udostępnią pierwsze DLC za darmo dla wszystkich posiadaczy produkcji (nie tylko na PlayStation 5). Rozszerzenie zaoferuje nową, rozbudowaną lokację oraz kontrakty do wykonania.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami