Remastery Mass Effect - można już grać z angielskimi głosami i polskimi napisami

Oczekiwana zmiana.

Zgodnie z zapowiedziami, zestaw Mass Effect: Edycja Legendarna otrzymał aktualizację, która - między innymi - pozwala wybrać angielskie głosy oraz polskie napisy w dwóch pierwszych odsłonach trylogii.

Dotychczas - ku rozczarowaniu fanów - angielskie głosy wymuszały jednocześnie angielskie napisy. Podobne problemy występowały w oryginałach, lecz gracze mieli nadzieję, że sytuacja ulegnie zmianie wraz z wydaniem remasterów.

Przygotowanie stosownych zmian zapowiadano już w ubiegłym tygodniu. Aktualizacja wprowadza także szereg innych modyfikacji i nowości - wynika z opublikowanej przez EA listy.

Rozwiązano między innymi problemy z odblokowywaniem niektórych osiągnięć, poprawiono też zbyt ciemne przerywniki filmowe oraz ogólną płynność działania na PC, choćby na Virmirze.

W pierwszym Mass Effect usunięto błąd uniemożliwiający graczom osiągnięcie maksymalnego poziomu. Zmniejszono również poziom głośności na ekranach wczytywania przekaźników masy, na co narzekało wielu graczy. W „dwójce” zmniejszono do 100 tys. maksymalny limit kredytów, które można przenieść z pierwszej części.

Najmniej zmian jest w trzeciej części, gdzie rozwiązano problemy z niemieckimi i włoskimi głosami oraz - co chyba ważniejsze - usunięto błąd, przez który niektóre kluczowe postacie nie pojawiały się zgodnie z oczekiwaniami w dodatku Cytadela.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami