No More Heroes 1 i 2 trafią na Steam w tym tygodniu

Dla fanów absurdalnego humoru.

Dwie części No More Heroes trafią 9 czerwca na PC. Na Steamie opublikowano już strony obydwu gier - co ciekawe, nie są dostępne w jednym zestawie. Cena wyniesie nieco ponad 70 zł za każdą część.

Opis produktów nie ujawnia żadnych szczegółów dotyczących konkretnych ulepszeń czy zmian. Można się domyślać, że otrzymamy raczej skromny zestaw poprawek. Najważniejsze wydaje się oczywiście sterowanie - w oryginale gra korzystała z możliwości kontrolera ruchowego konsoli Wii.

No More Heroes to absurdalna historia Travisa Touchdowna - fana gier wideo i anime, który po wygraniu laserowej katany na aukcji internetowej postanawia przyjąć zlecenie na zabójstwo i zostaje członkiem organizacji płatnych morderców.

Całość przedstawiona jest w otoczce przypominającej japońskie animacje stawiające na sceny akcji. Pod względem rozgrywki, seria przywodzi na myśl uproszczone Devil May Cry.

W 2021 roku ma ukazać się No More Heroes 3 - tylko na Nintendo Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami