Knockout City wyrasta na hit - już 5 milionów osób zagrało w zbijaka

Pomaga darmowa wersja.

Knockout City - sieciowa gra w zbijaka - wyrasta na hit przełomu wiosny i lata. Electronic Arts pochwaliło się, że niepozorna produkcja przyciągnęła już 5 milionów użytkowników.

W osiągnięciu tak imponującego wyniku pomaga zapewne fakt, że tytuł pozostaje dostępny za darmo, aż do 25 poziomu doświadczenia.

Początkowo darmowy dostęp miał być ograniczony do pierwszych dziesięciu dni po premierze. Twórcy zapewniają jednak, że „trzeba zagrać, żeby docenić, jaka to frajda”. Stąd właśnie pozostanie przy bezpłatnej dystrybucji, ale z limitem poziomów.

Bez problemów nadal możemy kończyć kontrakty, zbierać elementy kosmetyczne i grać ze znajomymi w prywatnych meczach, a wszelkie postępy przeniesiemy do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się na zakup.

Knockout City dostępne jest na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Pełna wersja kosztuje około 90 zł za wydanie standardowe i 130 zł za „Delux Edition”. Można też skorzystać z EA Play lub Game Pass Ultimate.

Zasady rozgrywki są proste. Podnosimy piłki umieszczone w różnych miejscach na mapie i musimy trafiać wrogów. Dwa uderzenia to nokaut. Zabawę urozmaicają piłki specjalne (na przykład wybuchające), a także fakt, że każda postać sama może zmienić się w piłkę, by ktoś nią rzucił.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami