Bloodstained: Ritual of the Night sequel otrzyma sequel

Prace dopiero się rozpoczynają.

Powstanie sequel gry Bloodstained: Ritual of the Night - poinformowali przedstawiciele wydawnictwa 505 Games po tym, jak sugestię dotyczącą drugiej części serii dostrzeżono w raporcie finansowym.

„Odnośnie ostatnich doniesień, 505 Games i Artplay uczestniczą obecnie w bardzo wczesnych fazach planowania kontynuacji Bloodstained. Obecnie nasze zasoby poświęcamy jednak na dokończenie nowej zawartości do Ritual of the Night” - napisali twórcy na Reddicie.

Fakt, że gra znajduje się dopiero w fazie planowania może oznaczać, że ukaże się nawet za 3-4 czy 5 lat. Żadne szczegóły nie mogą zostać ujawnione, bo praktycznie wszystko może się jeszcze zmienić.

Oryginalna gra została ufundowana na Kickstarterze w 2015 roku, a odpowiada za nią Koji Igarashi - współtwórca wielu odsłon cyklu Castlevania, w tym Symphony of the Night. Za sequel odpowie ten sam zespół, czyli wspomniane studio Artplay.

Ritual of the Night zadebiutowało w 2019 roku i spotkało się z ciepłym odbiorem. Średnia ocen na Metacritic wynosi 83 procent, a opinie fanów na Steamie są obecnie (po naprawieniu premierowych problemów z optymalizacją wersji PC) przytłaczająco pozytywne z 95 procentami recenzji, w których gracze polecają grę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami