Twórcy Outriders obiecują częstsze aktualizacje gry

Najnowszy patch już dostępny.

  • Autorzy Outriders wciąż pracują nad usunięciem błędów z umieraniem postaci
  • Deweloperzy przygotowują też zmiany w systemie legendarnych przedmiotów
  • Następne aktualizacje gry mają pojawiać się częściej

People Can Fly opublikowało kolejny patch do Outriders. Przy okazji studio obiecało, że zamierza częściej aktualizować grę.

Deweloperzy nie sprecyzowali, w jakich odstępach czasu będą pojawiać się kolejne poprawki do produkcji, ale podkreślili, że gracze powinni czekać na łatki krócej. Autorzy skupiają się obecnie nad problemami, utrudniającymi logowanie do tytułu na konsolach Xbox.

Twórcy testują również zmiany w systemie generującym legendarne przedmioty - chcą, by ulepszone rozwiązanie „mniej frustrowało i przynosiło więcej satysfakcji”. Badają też zgłaszane przez użytkowników problemy z umieraniem postaci, na co narzeka wielu użytkowników.

Polskie studio sprawdza także potencjalne modyfikacje w przyznawanych herosom na początku przygody wzmocnieniom, ale więcej szczegółów na ten temat przedstawi w późniejszym terminie.

Natomiast wczorajsza aktualizacja uniemożliwia wyrzucenie z zabawy sieciowej gracza pod koniec rozgrywanej aktualnie Ekspedycji. Ponadto dodaje regionalny matchmaking, by ulepszyć jakość połączenia internetowego, naprawia kolejne usterki z awariami gry i wyciekami pamięci oraz udoskonala proces logowania.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami