The Medium na PS5 w bazie amerykańskiego ESRB

Gra zmierza na konsolę Sony?

Amerykańskie ESRB, które zajmuje się przyznawaniem grom kategorii wiekowych, oceniło The Medium od polskiego studia Bloober Team w wersji PS5.

Z wpisu poświęconego pozycji w bazie wspomnianej agencji wynika, że tytuł do klasyfikacji zgłosiło Koch Media - firma, która już jakiś czas temu ogłosiła plany wydania i dystrybucji pudełkowej edycji produkcji.

Przypomnijmy, że The Medium od stycznia dostępny jest tylko na PC i Xbox Series X/S. Zwrócić trzeba jednak uwagę, że ESRB oceniło grę nie tylko w wersji PS5, ale również na konsole koncernu z Redmond.

Biorąc pod uwagę wymienione we wpisie platformy i wydawcę, niewykluczone, że dokonano klasyfikacji wydania pudełkowego. Oczywiście to jeszcze nie oznacza, że tytuł faktycznie trafi na PlayStation 5, choć w przeszłości tego typu organizacje często ujawniały istnienie produkcji przed formalnymi zapowiedziami.

The Medium jest horrorem, w którym wcielamy się w Mariannę - medium, potrafiące przemieszczać się między światem żywych i duchów. Gra wyróżnia się między innymi możliwością jednoczesnej eksploracji obu wymiarów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami