Battlefield 6 - wyciekły screeny z wczesnej wersji alfa

Autentyczność grafik potwierdza znany informator.

  • Pojawiło się pięć obrazków z wczesnej wersji alfa nowego Battlefielda
  • Grafiki prezentują ujęcia z rozgrywki

W internecie pojawiły się screeny, które pochodzą podobno z wczesnej wersji alfa nowej odsłony serii Battlefield.

Jeden z obrazków przedstawia postać z bronią w ręku - najpewniej leci helikopterem, ponieważ obok widoczny jest inny śmigłowiec. Kolejny ukazuje scenę, w której gracz steruje dronem, obserwując pole bitwy z góry.

Są również ujęcia, które prezentują, jak użytkownik używa czołgu, a także sekwencja z wieżowcami w mieście. Na każdym z obrazków zauważyć można czarne pasy, które najpewniej mają utrudnić identyfikację osoby odpowiedzialnej za publikację ilustracji.

Autentyczność screenshotów potwierdził Tom Henderson - informator, który specjalizuje się w ujawnianiu nieoficjalnych wieści o grach z serii Battlefield. Co ciekawe, grafiki udostępnił administrator kanału Discord, należącego do leakera .

Nowa odsłona cyklu zostanie oficjalnie zapowiedziana w najbliższą środę, 9 czerwca, o godzinie 16:00 czasu polskiego. Strzelanka powinna ukazać się przed końcem bieżącego roku na PC i konsolach - poprzedniej i obecnej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami