Konferencja Ubisoftu skupi się na Far Cry 6, kooperacyjnym Rainbow Six i Riders Republic

Ujawniono szczegóły eventu.

  • Ubisoft Forward odbędzie się 12 czerwca o godzinie 21:00
  • Firma skupi się na trzech grach

Przedstawiciele Ubisoftu ujawnili szczegóły dotyczące prezentacji gier, którą zaplanowano na 12 czerwca. Francuski wydawca skupi się na trzech produkcjach.

Poznamy nowe szczegóły na temat Far Cry 6, najpewniej z nowymi fragmentami rozgrywki. Przedstawiony zostanie też nowy tytuł strzelanki znanej do tej pory jako Rainbow Six Quarantine - najpewniej ujrzymy także oficjalny gameplay.

Poza tym, ujawnione zostaną nowe informacje dotyczące Riders Republic. To produkcja o sportach ekstremalnych, w której w obszernych lokacjach użytkownicy będą korzystać z wielu różnych rodzajów pojazdów, choćby rowerów czy nart.

Ubisoft zapowie też plany dalszego rozwoju Assassin's Creed Valhalla. Możliwe więc, że otrzymamy pierwszy zwiastun dodatku fabularnego, który ma przenieść akcję do Paryża.

Niewykluczone, że firma przygotowała też chociaż jedną niespodziankę w postaci krótkiej zapowiedzi zupełnie nowej gry. Przekonamy się w przyszłą sobotę po godzinie 21:00.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami