"Marvel XCOM" i Borderlands z Tiny Tiną - wyciek informacji o projektach 2K Games

Niektóre zostaną zapowiedziane na E3?

2K Games zapowie w ciągu najbliższych miesięcy kilka nowych projektów. To między innymi strategia turowa z bohaterami Marvela i spin-off serii Borderlands - twierdzą dziennikarze serwisu VGC.

Za strategię odpowiada podobno studio Firaxis, a więc twórcy serii XCOM. Z kolei nowe Borderlands ma skupiać się na postaci Tiny Tiny - bohaterki znanej z drugiej części cyklu. Nie wiadomo, czy ma to być typowy shooter.

Co ważne, Jason Schreier z Bloomberga zaznaczył na Twitterze, że ujawnione informacje są prawdziwe.

Ostatnią ujawnioną przez VGC produkcją jest tytuł określany jako „połączenie Saints Row i mitologii Cthulhu”. Ma to być nowy projekt twórców Mafii 3. Gra ma oferować otwarty świat i otoczkę science-fiction z elementami nadnaturalnymi.

Choć Schreier potwierdza wiarygodność artykułu, to zaznacza, że nie jest pewien, czy wszystkie trzy ujawnione gry zostaną zapowiedziane w ciągu nadchodzącego tygodnia, podczas eventów towarzyszących wirtualnym targom E3.

Pierwsza większa prezentacja nowych gier odbędzie się już 10 czerwca.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami