Koszulka PlayStation od Balenciagi jest droższa niż samo PS5

Luksusowy t-shirt.

Luksusowa marka Belenciaga ujawniła efekt współpracy z PlayStation. Mowa o koszulce w dwóch kolorach, wycenionej na całkiem imponujące 675 dolarów, czyli niecałe 2,5 tys. złotych.

Cena jest o tyle wysoka, że samo PlayStation 5 kosztuje w Stanach Zjednoczonych znacznie mniej, bo 499 dolarów za wersję standardową i 399 dolarów za wydanie bez napędu. O ile oczywiście uda się znaleźć egzemplarz w rekomendowanej cenie detalicznej.

1
Prosimy pięć sztuk

Wracając do koszulki, ta produkowana jest w Portugalii i dostępna w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym. Na przedzie widnieje logo PlayStation oraz dopisek „Nov 2020”, co nawiązuje chyba do premiery urządzenia.

Z tyłu jest jeszcze większy zestaw logotypów, w tym napis „balenciaga” wykonany charakterystycznym fontem PlayStation. Do tego symbole przycisków.

Oficjalny opis na stronie luksusowej marki mówi o „Playsation artwork” (sic!). Balenciaga to hiszpański dom mody założony w 1917 roku, obecnie z siedzibą w Paryżu.

Sony nie od dzisiaj podejmuje się podobnej współpracy, czego efektem w przeszłości były między innymi buty, bluzy i koszulki przygotowane w kooperacji z Travisem Scottem.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami