FIFA 22 może otrzymać sieciową karierę - sugeruje ogłoszenie o pracę

Oczekiwana funkcja.

Na stronach EA Sports opublikowano ogłoszenie o pracę, wskazujące, że seria FIFA otrzyma tryb sieciowej kariery.

Firma poszukuje obecnie między innymi inżyniera odpowiedzialnego za funkcje online i specjalizującego się w języku programowania C++. Deweloper miałby dołączyć do zespołu pracującego nad grami z piłkarskiego cyklu.

Nowy pracownik pomagałby w utworzeniu ekipy zajmującej się trybami wieloosobowymi i zaangażowany byłby w rozwój takich wariantów, jak sieciowa kariera. Co prawda, z treści już usunięto wzmiankę o wariancie, ale internautom udało się zachować oryginalną wersję wpisu.

Nie jest oczywiście jasne, czy wymieniona opcja pojawi się już w tegorocznej FIFA 22, ale ogłoszenie - przed modyfikacją - wydaje się potwierdzać, że EA Sports faktycznie przygotowuje podobne rozwiązanie.

W dotychczasowych odsłonach piłkarskiego cyklu od Electronic Arts karierę można rozegrać wyłącznie w pojedynkę. Fani od lat oczekują od twórców serii dodania sieciowej wersji trybu. Nie wiadomo, jaką formę mogłaby przyjąć - niewykluczone, że gracze zamiast toczyć potyczki ze sztuczną inteligencją, uczestniczyliby w meczach przeciwko innym użytkownikom.

FIFA 22 na razie oficjalnie nie zapowiedziano, ale gra najpewniej ukaże się jesienią bieżącego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami