E3 2021 bez Dead Island 2, Saints Row 5 i nowego Metro

Potwierdza wydawca.

  • Na tegorocznych E3 nie ujrzymy Dead Island 2
  • Zabraknie też kontynuacji Saints Row, Metro i TimeSplitters

W przyszłym tygodniu Koch Media zorganizuje internetowy pokaz, na którym zaprezentuje powstające gry. Potwierdzono jednak, że na wydarzeniu zabraknie Dead Island 2 oraz nowych odsłon Saints Row i Metro.

Informację ujawnili przedstawiciele Deep Silver - wydawcy, który należy do wspomnianej firmy i jest jednocześnie posiadaczem praw do wymienionych produkcji - w komunikacie opublikowanym na Twitterze.

„Nasz właściciel, Koch Media, przygotowuje prezentację, która odbędzie się 11 czerwca w ramach Summer Game Fest. Aby was uprzedzić, na wydarzeniu nie zobaczycie Dead Island, Saints Row, Metro lub TimeSplitters (ani na jakichkolwiek innych pokazach związanych z E3 2021). Damy wam znać, jeśli będziemy mieli coś do przekazania” - napisano.

Dead Island 2 to sequel cyklu wykreowanego przez Techland, ale przejętego przez Deep Silver. Grę zapowiedziano w 2014 roku, choć wielokrotnie zmieniała się ekipa odpowiedzialna za projekt. Wydawca regularnie przypomina jednak, że produkcja nadal powstaje.

Szczegółów o Saints Row 5 i kolejnej odsłonie Metro nie ujawniono, choć wiadomo, że prace nad tytułami trwają. Natomiast pierwszą od dawna odsłonę TimeSplitters zapowiedziano niedawno - projekt najpewniej znajduje się na wczesnym etapie rozwoju.

Internetowa konferencja Koch Media odbędzie się 11 czerwca o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami