14 trailerów ze świata Warhammera - zapowiedziano mnóstwo gier i dodatków

Po imprezie Warhammer Skulls.

Games Workshop rozpoczęło wczoraj imprezę Warhammer Skulls, zaczynając od mnóstwa zapowiedzi ze świata gier wideo. Materiałów wideo jest kilkanaście, prezentujących liczne gry i dodatki.

Najważniejsze było zapewne ujawnienie, że Warhammer 40,000: Chaos Gate powraca do żywych po 23 latach od wydania pierwszej części. Nowa gra, Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters, ukaże się na PC w 2022 roku, stanowiąc turową strategię RPG.

Idąc dalej, mamy ostatnie DLC do Total War: Warhammer 2 - The Silence and The Fury. Rozszerzenie ukaże się w lipcu i gruntownie przeprojektuje rasę Beastmenów.

Jest też nowy trailer dla czekających już na Total War: Warhammer 3. Dowiadujemy się z niego, że mało sympatyczny demon Skarbrand będzie jednym z lordów frakcji Khorne w tej produkcji.

Sklep GOG wprowadził do oferty sporo gier z uniwersum Warhammera, w tym nowe Hired Gun, obie części Blood Bowl, Warhammer Quest, Regicide, Adeptus Titanicus oraz Dakka Squadron.

Fatshark pracuje nad ścieżką rozwoju Sister of the Thorn dla postaci Kerillian w kooperacyjnym Warhammer: Vermintide 2.

Zostając przy Fatshark, studio zaangażowało Dana Abnetta jako scenarzystę nadchodzącego Warhammer 40,000: Darktide. Abnett to pisarz dobrze znany wszystkim miłośnikom uniwersum, autor wielu książek.

Mobilne Warhammer 40,000: Lost Crusade debiutuje w Stanach Zjednoczonych, co podkreślono nowym trailerem, bez rozgrywki.

Blood Bowl 3 prezentuje drużynę Elven Union. Wczoraj - 3 czerwca - zaczęły się także zamknięte testy beta. Odsłona Early Access powinna ukazać się we wrześniu, a pełna wersja - w lutym.

Warhammer 40,000: Battlesector otrzyma frakcję Sisters of Battle. Turowa strategia ukaże się lipcu.

Warhammer Age of Sigmar: Soul Arena to „auto-battler” w stylu Dota Auto Chess i Teamfight Tactics. Premiera w grudniu na PC i urządzeniach mobilnych.

Warhammer Quest: Silver Tower w stylu Darkest Dungeon otrzyma darmową kampanię, Shadows Over Hammerhal. Wczoraj grę wydano także w wersji PC, na Steamie.

Warhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef to platformówka 2D z wesołymi orkami w rolach głównych. Celem - jak na tę rasę przystało - jest sianie zniszczenia. Premiera w przyszłym roku na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Gra rzeczywistości wirtualnej Warhammer 40,000: Battle Sister, przeznaczona na Oculus Rift oraz Oculus Quest, dostała nowe poziomy w trybie multiplayer.

Na koniec Warhammer Underworlds: Online, dostępne za darmo na Steamie - do zatrzymania na zawsze - do 10 czerwca. Jest też DLC - Garrek's Reavers.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami