Horizon Forbidden West jednak nie w tym roku? Sony nie wyklucza

Gra na razie ma ukazać się zgodnie z planem.

Przedstawiciel Sony nie wykluczył, że powstające Horizon Forbidden West ostatecznie nie ukaże się w bieżącym roku.

Hermen Hulst, który jest szefem PlayStation Studios, a wcześniej kierował odpowiedzialnym za wspomniany tytuł zespołem Guerrilla Games, w rozmowie z oficjalnym blogiem PlayStation stwierdził, że choć najpewniej sequel przygód Aloy pojawi się zgodnie z planem, może dojść do opóźnienia.

- Uważamy, że jesteśmy na dobrej drodze, by wydać grę w tegorocznym okresie świątecznym. Nie jest jednak to jeszcze do końca pewne, ale pracujemy tak ciężko, jak tylko możemy, by wkrótce potwierdzić finalną datę premiery - mówi menedżer.

Niedawno Sony zaprezentowało pierwsze fragmenty rozgrywki z Horizon Forbidden West. Kilkunastominutowy gameplay przedstawiał między innymi nowości, które twórcy wprowadzają w kontynuacji.

Produkcja od studia Guerrilla Games zmierza na PS5 i PS4. Akcję osadzono pół roku po wydarzeniach z pierwszej części. Ponownie wcielimy się w Aloy, która wyrusza na zachód Stanów Zjednoczonych w celu odkrycia źródła choroby, niszczącej florę i faunę.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami