Far Cry 6 - po ukończeniu wątku fabularnego graczy czeka niespodzianka

Przygoda się nie zakończy.

  • Po zakończeniu Far Cry 6, pojawi się opcja kontynuowania zabawy
  • Autorzy obiecują, że będzie „coś innego do roboty”

Jeden z twórców Far Cry 6 przekonuje, że ukończenie głównego wątku fabularnego Far Cry 6 nie zakończy przygody z grą.

W rozmowie z youtuberem Vanem Andelem o pseudonimie JorRaptor projektant rozgrywki strzelanki - David Grivel - oznajmił, że po ujrzeniu napisów końcowych pojawi się opcja kontynuowania zabawy.

- Chcemy, by gracz wiedział, że po ukończeniu głównej kampanii fabularnej, co będzie fantastycznym wyczynem, jest coś innego do roboty - tłumaczy deweloper. Nie chciał ujawnić dodatkowych informacji, ale zasugerował, że autorzy przedstawią więcej szczegółów na E3.

Na razie nie wiadomo, do czego odnosił się Grivel. Przypomnijmy jednak, że Far Cry 5 nie pozwalał kontynuować przygody po zakończeniu historii, a w New Dawn gracze mogli ukończyć wszystkie aktywności poboczne przed dotarciem do napisów końcowych.

W tej samej rozmowie projektant ujawnił, że opcja przejmowania powracających w grze posterunków pojawi dopiero na pewnym etapie przygody. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że te placówki są różnorodne - natkniemy się między innymi na port i tartak.

Far Cry 6 zadebiutuje 7 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami