Techland uruchamia centrum społecznościowe Dying Light - z nagrodami do zdobycia

Serwis pozwoli śledzić statystyki z gier.

  • TechlandGG to centrum społecznościowe Dying Light i innych gier polskiego studia
  • Witryna umożliwia zdobycie nagród do wykorzystania w trakcie rozgrywki

Techland poinformował o uruchomieniu centrum społecznościowego, które powiązane jest z serią Dying Light i innymi tytułami polskiego studia.

Witryna o nazwie TechlandGG pozwala zdobywać nagrody do wykorzystania w grach o zombie. System opiera się na tak zwanych etykietach (w angielskiej wersji zwanych „docketami”), które można gromadzić poprzez wymianę specjalnych kodów.

Jak tłumaczą deweloperzy w oficjalnym FAQ, wspomniane kody zamierzają umieszczać w materiałach związanych z serią Dying Light, publikowanych w mediach społecznościowych - zwiastunach, grafikach i wpisach.

techland_witryna_dying_light
TechlandGG - centrum społecznościowe Dying Light i innych gier polskiego studia

Etykiety zdobywane za kody można obecnie wymienić na przedmioty w pierwszej części cyklu. Wystarczy połączyć profil w TechlandGG z kontem gry na PC lub konsolach i podczas przygody udać się do kwatermistrza. Za „dockety” kupimy bronie o jednym z trzech najwyższych stopni rzadkości. Wśród nagród jest The Wasp - nowe narzędzie inspirowane sequelem.

Ponadto zainteresowani mogą rozpocząć proces gromadzenia sześcioczęściowego stroju do Dying Light 2. Elementem centrum społecznościowego są też punkty doświadczenia i poziomy konta, umożliwiające odblokowanie dodatkowych bonusów. Te pierwsze zbierzemy logując się do witryny, oglądając trailery i wykonując zadania.

To nie wszystko, ponieważ w przyszłości pojawi się możliwość śledzenia statystyk z rozgrywki - najpewniej funkcja zadebiutuje wraz z premierą kontynuacji cyklu o zombie. Sama gra ukaże się 7 grudnia na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami