Nowości w Xbox Game Pass w czerwcu - For Honor, Darkest Dungeon i inne

Cztery produkcje.

Przedstawiciele Microsoftu ogłosili, że w czerwcu do biblioteki Game Passa dołączą cztery nowe tytuły. Znajdują się wśród nich między innymi For Honor od Ubisoftu i niezależny hit Darkest Dungeon.

Już od teraz w chmurze dostępna jest produkcja The Wild at Heart, przygodowa gra akcji, która zadebiutowała w maju i zebrała wysokie noty od użytkowników Steama.

xbox_game_pass_czerwiec_nowosci
Zestaw skromny, ale różnorodny

For Honor będzie dostępne od jutra (3 czerwca), zarówno w chmurze, jak też na konsolach Xbox. Z kolei 8 czerwca - w dniu premiery - w usłudze zadebiutuje detektywistyczna przygodówka Backbone. Tylko na PC.

Darkest Dungeon trafi do Game Passa na PC, konsolach i w chmurze już 10 czerwca. To podstawowa wersja gry, bez dodatków. Należy też przypomnieć, że granie w chmurze na konsoli, smartfonie czy w przeglądarce możliwe jest tylko w przypadku posiadania abonamentu w wersji Ultimate.

Warto podkreślić, że to niekoniecznie wszystkie nowości w usłudze abonamentowej Microsoftu na ten miesiąc. Niewykluczone, że 13 czerwca - podczas pokazu gier towarzyszącemu targom E3 - firma zapowie kolejny zestaw tytułów, które trafią do subskrybentów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami