Nieoficjalnie: na E3 2021 zobaczymy multiplayer Halo Infinite

Twierdzi znany dziennikarz.

  • Następny pokaz Halo Infinite skupi się na multiplayerze
  • W grze pojawią się tryby lubiane przez fanów

Microsoft na tegorocznym E3 zaprezentuje tryb wieloosobowy Halo Infinite - wynika z niepotwierdzonych informacji.

Tak uważa Jeff Grubb z serwisu VentureBeat. Na antenie podcastu Game Mess Show stwierdził, że targowy pokaz powstającej strzelanki skoncentruje się przede wszystkim na multiplayerze i będzie skierowany do największych fanów cyklu.

Redaktor przekonuje, że w dniu premiery produkcja zaoferuje tryby lubiane przez miłośników serii, w trym capture the flag. Po wydaniu gry twórcy rozbudują podobno tytuł o kolejne opcje rozgrywki. Wariant wieloosobowy Halo Infinite zostanie udostępniony za darmo.

Według Grubba, na E3 nie powinniśmy spodziewać się jednak rozbudowanej prezentacji strzelanki. Większy i bardziej szczegółowy pokaz wymagałby od deweloperów przygotowania elementów pod targową konferencję, co zajęłoby autorom czas, który mogą poświęcić na właściwe prace.

Doniesień nie potwierdził jeszcze koncern z Redmond, ale dziennikarz VentureBeat uchodzi za osobę dobrze rozeznaną w branży wirtualnej rozrywki. W przeszłości przekazywał wiarygodne i sprawdzone informacje.

Halo Infinite ukaże się jeszcze w tym roku na PC, Xbox Series X/S i Xbox One. Połączona prezentacja Microsoftu i Bethesdy na tegorocznym E3 odbędzie się w niedzielę, 13 czerwca, o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami