Kwaśny deszcz pada w Cyberpunk 2077 - gracze zdziwieni

Niezwykle rzadkie zjawisko.

Jednym z najpopularniejszych ostatnio wpisów na subreddicie Cyberpunk 2077 jest nagranie prezentujące występowanie kwaśnego deszczu w grze. To rzadkie zjawisko autor zobaczył dopiero po 200 godzinach zabawy. Część komentujących jest całkowicie zaskoczona, twierdząc, że nie mieli pojęcia o istnieniu tego opcjonalnego wydarzenia.

Podczas kwaśnego deszczu, niebo jest zasnute w bladożółtym kolorze, a widoczność mocno spada. Choć na zjawisko można natknąć się już od premiery gry - na YouTube znajdziemy sporo filmów - komentarze na Reddicie dowodzą, jak mała jest na to szansa.

Jeżeli film nie wyświetla się w całości, kliknij na niego, by przejść na Reddita

Gracze wymieniają liczbę godzin spędzonych w Cyberpunk 2077 i stwierdzają, że nigdy nie napotkali nietypowego efektu atmosferycznego. Jednym nie udało się po 200 godzinach, a innym - jak twierdzą - nawet po 600.

Niektórzy posądzają wręcz kwaśny deszcz o bycie zwykłym bugiem, jednak zdecydowanie nie mamy do czynienia z błędem - gracze, którym dane było zobaczyć kwaśny deszcz, twierdzą, że wydarzenie poprzedza specjalny komunikat spikera w radiu.

Są też prawdziwi szczęśliwcy. „Gram 60 godzin i widziałem to już z pięć razy” - napisał No-Somewhere-9234. „Widziałem to kilka razy, absolutnie piękne zjawisko” - pochwalił się anotherawkwardadult.

W wątku pojawiły się też głosy, że CD Projekt Red powinien poprawić częstotliwość występowania rzadkich efektów pogodowych, aby Night City rzadziej było słoneczne.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami