Aktualizacja No Man's Sky znacznie upiększa grę i dodaje obsługę DLSS

Ładniejsze otoczenie i nie tylko.

  • Nowa aktualizacja udoskonala grafikę No Man's Sky
  • Poprawiono wygląd efektów pogodowych i wnętrz budynków
  • Na PC, PS5 i Xbox Series X/S są dodatkowe usprawnienia

Hello Games opublikowało kolejną dużą aktualizację No Man's Sky - o nazwie Prisms. Twórcy wprowadzili szereg poprawek, które znacząco poprawiły wygląd tytułu.

Ulepszono między innymi efekty pogodowe na planetach - przykładowo krople deszczu załamują światło i powodują, że powierzchnie są śliskie i mokre. Zwiększono też szczegółowość jaskiń i podziemi, udoskonalając oświetlenie i mgłę.

Nie zapomniano również o spotykanej podczas zabawy faunie, wielu zwierzętom dodając futra. Ponadto zaimplementowano możliwość oswojenie stworzeń latających, dzięki którym gracze mogą wzbić się w powietrze.

no_mans_sky_oswietlenie
Poprawiono między innymi oświetlenie

Inne zmiany graficzne to ulepszone efekty cząsteczkowe i zwiększona różnorodność pól gwiazd w kosmosie. Poza tym odświeżono efekty wizualno-dźwiękowe, które towarzyszą podróżom z prędkością świetlną. Modyfikacje dotknęły też stacji kosmicznych, statków i innych wnętrz, które otrzymały odblaskowe, metalowe powierzchnie i wolumetryczne oświetlenie.

Natomiast na PC, PS5 i Xbox Series X/S wdrożono dodatkowo bardziej szczegółowe biomy, bardziej udoskonalone oświetlenie i rozszerzone odbicia. Poza tym na komputerach osobistych wprowadzono obsługę DLSS - dostępnej na kartach GeForce RTX techniki, która zwiększa wydajność.

Aktualizacja pojawiła się na wszystkich platformach docelowych No Man's Sky. Szczegółową listę zmian i nowości można znaleźć we wpisie na stronie gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami