Mod do Resident Evil Village zmienia grę w horror TPP

Do perfekcji nieco brakuje.

Deweloper FluffyQuack opublikował moda, który pozwala zmienić Resident Evil Village na PC w grę TPP. Widok zza pleców bohatera działa przez cały czas i w żaden sposób nie ogranicza rozgrywki.

Modyfikacja jest dostępna na profilu Patreon jej twórcy.

Jak przyznaje sam twórca, mod jest jeszcze niedoskonały, lecz „ujdzie jak na początek”. Największym problemem jest praca kamery. Lokacje były projektowane z myślą o widoku z oczu postaci, dlatego czasem kamera TPP wychodzi poza tekstury.

Kłopotliwe bywa też podnoszenie przedmiotów. Przez wprowadzone zmiany nieco trudniej odpowiednio wycelować w obiekt leżący na ziemi, by aktywować jego przeniesienie do ekwipunku. Na szczęście strzelanie do wrogów wydaje się w dużym stopniu naturalne i niezaburzone.

Projektant zaleca granie w 60 klatkach na sekundę, gdyż wyższe rozdzielczości mogą stwarzać problemy. Podkreśla też, że jakakolwiek aktualizacja gry sprawi najprawdopodobniej, że mod przestanie działać. FluffyQuack ma zamiar na bieżąco rozwijać i dopracowywać swoje dzieło.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami