Cyberpunk 2077 coraz bardziej stabilny - dowodzi wykres CD Projektu

Awarie gry są rzadsze.

  • Gracze zgłaszają mniej awarii związanych z Cyberpunk 2077
  • CD Projekt nadal pracuje nad udoskonaleniem gry

Przy okazji publikacji wyników finansowych CD Projekt przedstawił wykres, który prezentuje, jak w minionych miesiącach zmieniała się stabilność Cyberpunk 2077.

Udostępniona grafika sugeruje, że wraz z kolejnymi aktualizacjami, gracze zgłaszali coraz mniej tak zwanych crashy, czyli awarii, które prowadzą do wyłączenia tytułu. Najwięcej pojawiało się w grudniu, a więc w okolicach premiery produkcji, a najmniej w maju.

cyberpunk_wykres
Wykres na temat stabilności Cyberpunk 2077

Zaprezentowany wykres nie ujawnia jednak żadnych konkretnych danych liczbowych. Nie wiadomo więc, ile problemów, uniemożliwiających rozgrywkę faktycznie raportowali użytkownicy.

- Zamierzamy wywiązać się z obietnicy danej graczom w styczniu. Choć widzimy znaczną poprawę, duża część zespołu nadal pracuje nad tym, by gracze mogli czerpać jeszcze większą przyjemność z gry w Cyberpunka - zapewniał wczoraj prezes CD Projektu, Adam Kiciński.

Udostępniono również zaktualizowaną ilustrację, przedstawiającą plan rozwoju produkcji. Potwierdzono, że w drugiej połowie bieżącego roku ukażą się darmowe DLC oraz wersja zoptymalizowana pod PS5 i Xbox Series X/S. Nie zabraknie też kolejnych patchy.

cyberpunk_2077_plan
Plan rozwoju Cyberpunk 2077

Warto zaznaczyć, że osiągnięte w pierwszym kwartale zyski CD Projektu były niższe od oczekiwanych. Kierownictwo firmy tłumaczy sytuację faktem, że spółka wciąż amortyzuje koszty produkcji tytułu o przygodach V.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami