Battlefield 6 - pokaz gry już w przyszłym tygodniu

Twórcy zapraszają na prezentację.

EA i studio DICE poinformowali, że prezentacja nowej odsłony serii Battlefield (w oficjalnej nazwie najpewniej zabraknie cyfry) odbędzie się 9 czerwca o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem oficjalnego kanału serii w serwisie YouTube. Szczegóły nie są znane - nie wiadomo więc, czy twórcy pokażą tylko zwiastun, czy też podzielą się dodatkowymi informacjami na temat projektu.

Produkcji formalnie nie zapowiedziano, ale regularnie pojawiają się nieoficjalne wieści o grze. Niedawno jeden z informatorów ujawnił na przykład, że akcję osadzono w czasach III wojny światowej, a tytuł skupi się na konflikcie między Rosją i USA.

W internecie opublikowano też szereg materiałów graficznych, a nawet zwiastun nowego Battlefielda. Wspomniane wideo przygotowano jednak ponoć wyłącznie na użytek wewnętrzny - gracze ujrzą podobno inny trailer.

Produkcja ukaże się przed końcem bieżącego roku. Mimo że EA określa projekt jako tytuł „nowej generacji”, strzelanka zmierza nie tylko na PC, PS5 i Xbox Series X/S, ale również PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami