Aktualizacja Biomutant usprawni narratora i nie tylko

Twórcy słuchają graczy.

  • Nowy patch Biomutant naprawi elementy krytykowane przez graczy
  • Aktualizacja najpierw pojawi się na PC

Twórcy Biomutant ze studia Experiment 101 ogłosili, że pracują nad aktualizacją, która wprowadzi zmiany przygotowane na podstawie opinii fanów.

Deweloperzy ulepszą tempo dialogów czytanych przez narratora, a także zaimplementują dodatkowe opcje związane z tym ostatnim. W planach również więcej ustawień dotyczących poziomu trudności i grafiki - gracze wpłyną między innymi na głębię ostrości i rozmycie.

Autorzy obiecują też usprawnienia w kwestii gromadzonego wyposażenia (tak zwanego lootu) i przeciwników. Do tego udoskonalona walka oraz udźwiękowienie. Szczegółów jednak nie przedstawiono.

Data debiutu patcha nie jest na razie znana, ale twórcy przekonują, że aktualizacja zostanie opublikowana „wkrótce”. Najpierw pojawi się na PC, a dopiero w późniejszym terminie trafi na konsole.

Biomutant to produkcja osadzona w postapokaliptycznym świecie, zamieszkanym przez antropomorficzne zwierzęta. Grę wyróżnia między innymi otoczka - postacie mówią w niezrozumiałym języku, a wypowiedzi są tłumaczone przez narratora.

Zobacz także: Biomutant - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami