AC Valhalla Gniew Druidów - Dzieci Danu: wszystkie wskazówki, gdzie znaleźć

Druidzi do zlikwidowania, nowy Zakon.

W dodatku Gniew Druidów do Assassin's Creed Valhalla powraca system podobny do Zakonu Starożytnych w podstawej wersji gry. Po około 2-3 godzinach gry, wraz z rozwojem wątku głównego, otrzymujemy dostęp do Zakonu Dzieci Danu.

Dzieci Danu to odłam druidów irlandzkich, którzy chcą wyplenić chrześcijaństwo z wyspy. Eivor musi ich zlikwidować. Na tej stronie pokażemy, gdzie znaleźć wszystkie wskazówki, które odsłonią na mapie pozycję poszczególnych celów.

Warto zaznaczyć, że pierwsze wskazówki dotyczące każdego członka zakonu zawsze zdobywamy po zabiciu innego. Potem pozostaje znalezienie 1-2 pozostałych wskazówek.

Dzieci Danu:

Strzyżyk

Strzyżyka znajdziesz i zabijesz w trakcie misji głównego wątku - Eliksir krwi. Pierwszą wskazówkę znajdziesz w porcie Port Auley, na plaży, w chatce (1).

strzyzyk1

Następnie musisz udać się po drugą wskazówkę na wysepkę na małym jeziorze Lough Gara. Wskazówkę znajdziesz przy obelisku (2).

strzyzyk2

Dzięki temu dowiesz się, że Strzyżyk jest w mieście Rathcroghan. Możesz już oznaczyć cel, dzięki czemu będziesz go widzieć na mapie. Wystarczy udać się na miejsce i zlikwidować wskazaną osobę.

Przeklęta

Likwidowanie Przeklętej to drugi, ale i ostatni członek Dzieci Danu, którego likwidujesz w ramach misji fabularnej (resztę pokonujemy poza fabułą). Na początku udaj się do miasteczka Tuam. Jest oznaczone na mapie ikoną celu misji. Na miejscu znajdź klucz i otwórz największą chatę (3).

przekleta1

Potem udaj się do jaskini przy wiosce - wchodzi się do niej skacząc do wody w sporej dziurze w ziemi przy skałach. Na dole zmierzysz się z niedźwiedziem, a później przejdziesz dalej. Używaj zmysłu Odyna, by podświetlać cele (4). W końcu porozmawiasz z więźniem, który wyjawi, gdzie jest Przeklęta.

przekleta2

Opuść jaskinię, spotkaj się z Ciarą. Razem pojedziecie do celu, gdzie powalczycie z bestią, a później - na końcu zadania - z Przeklętą. To trudna walka, przygotuj dużo strzał, bo wrogów jest tu mnóstwo.

Jeleń

Wskazówkę znajdziesz w placówce handlowej Aldmer (5) w północno-wschodnim obszarze regionu Ulster.

jelen1

Udaj się na miejsce, pokonaj wrogów. Z jednego z przeciwników podniesiesz właśnie notatkę, która będzie wskazówką. Nie jest to żaden konkretny wróg, więc nie możemy go wskazać.

Jesion

W tym wypadku, gdy odkryjesz już imię Jesiona po zabiciu innego celu, musisz zdobyć dwie dodatkowe wskazówki. Pierwsza jest w miejscu rytuału w Connacht. Notatka jest na stercie kamieni (6).

jesion1

Następnie udaj się do najbliższego punktu szybkiej podróży, nieco na północ. Obok jest obóz druidów - notatka ze wskazówką jest w jednym z namiotów. Przeczytaj ją, a będziesz mógł oznaczyć cel na mapie.

jesion2

Pająk

Pierwszą wskazówkę otrzymasz, gdy pokonasz przeciwnika w piciu (7) w Dublinie. Druga wskazówka leży na kamiennej ławce obok najwyższego drzewa w Dublinie, tego z pomarańczowymi liśćmi.

pajak

Płomień

Pierwsza wskazówka jest niedaleko wioski Bally na Gall we wschodnim Ulster, widać ją na mapie zawsze. Wskazówka jest na grobie przy wodospadzie. Drugą wskazówkę znajdziesz w spalonej wiosce (8) w chacie z nienadpalonym, słomianym dachem. Będziesz mógł potem oznaczyć na mapie cel, który patroluje okolice niedaleko stąd.

plomien

Szept

Pierwsza wskazówka jest na górze grobowca Boyne (9), leży na skrzyni w obozie wrogów. Drugą znajdziesz w kręgu rytualnym obok małego portu (10) przy rzece Boyne.

szept

Mgła

Pierwsza wskazówka leży w kamiennym kręgu (11) przy rzece Slaney, pokonaj wszystkich wrogów i zbierz ją spod szkieletu na środku obozu. Druga jest we wraku statku na plaży (12) na zachodzie.

mgla

Dwa ostatnie cele to Siewca i Dąb. Musisz jednak dotrzeć do konkretnego punktu głównego wątku Gniewu Druidów, by zlikwidować tych członków zakonu. Zaktualizujemy tę stronę o dodatkowe informacje już niedługo.

Więcej porad:

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami