Two Point Campus pozwoli zbudować zwariowany uniwersytet

Grę ujawniono przez przypadek.

Microsoft ujawnił - zapewne przez przypadek - że Sega pracuje nad grą Two Point Campus, stanowiącą następcę Two Point Hospital z 2018 roku. Zamiast szpitala, zbudujemy tym razem szaloną uczelnię wyższą.

Informacje pojawiły się w sklepie producent Xboksów. Zostały szybko usunięte, lecz - jak to często bywa - było już za późno. Stąd wiemy na przykład, że tytuł zmierza na PC i konsole. Nie znamy za to daty premiery.

1
Dla jednej osoby

„Poznaj swoich studentów i eksploruj ich osobowości, by spełnić zachcianki i potrzeby” - czytamy w opisie. Takie podejście przypomina właśnie Two Point Hospital, gdzie celem było radzenie sobie z różnymi chorobami.

„Stawiaj budynki, wybieraj program nauczania, zatrudnij kadrę i zbuduj instytucję, które przetrwa próbę czasu” - napisano dalej. Nowością będzie możliwość budowania pod gołym niebem, nie tylko w ramach jednego szpitala.

2
Prawie jak AGH

Nie zabraknie charakterystycznego dla cyklu humoru. Ten zobaczymy między innymi przy doborze kursów: od szkoły dla rycerzy, po ekstremalną gastronomię, gdzie celem jest przygotowanie jak największych potraw.

Trzeba będzie zadbać również o infrastrukturę towarzyszącą, jak biblioteki, ale także kluby i inne miejsca do imprezowania dla studentów.

Two Point Hospital - duchowy następca legendarnego Theme Hospital od weteranów z Bullfrog i Lionhead - ukazał się w 2018 roku. Sega przejęła studio Two Point niemal dokładnie rok temu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami