Rozczarowani fani bombardują Total War: Three Kingdoms negatywnymi ocenami na Steamie

Powodem zakończenie rozwoju gry.

Total War: Three Kingdoms stało się w miniony weekend ofiarą tak zwanego review bombingu - gracze masowo wystawiają grze złe oceny. Powodem jest ogłoszenie przez twórców zakończenia wsparcia dla strategii.

Gracze twierdzą, że ich rozczarowanie wynika z faktu pozostawienia w grze nienaprawionych do tej pory błędów, które wprowadzono w ostatnim DLC.

three_kingdoms_review_bombing_screen
Gracze nie mają litości

Ponadto, użytkownicy wskazują także, że w 2020 roku twórcy obiecali rozszerzenie mapy o tereny na północy. Obietnicy nie spełniono, nie informując społeczności o zmianie planów.

Co więcej, fani postanowili też zastosować odwrotny do review bombingu proces w stosunku do Total War: Warhammer 2 i oceniają dodatki do tej strategii pozytywnie, znacznie zwiększając ich ogólną ocenę. Ta odsłona cyklu jest stale wspierana przez Creative Assembly.

Deweloperzy zakończyli rozwój Three Kingdoms, by skupić się na tworzeniu nowej gry na podstawie chińskiej „Opowieści o Trzech Królestwach”. Zapowiedziano już, że kolejna produkcja nie będzie połączona z poprzednią.

W sumie angielskie studio pracuje nad kilkoma odłonami cyklu Total War, w tym nad nową historyczną grą oraz nad Warhammer 3. Jeden z zespołów zajmuje się produkcją nieujawnionej jeszcze strzelanki dla firmy SEGA.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami