Fan GTA 5 tworzy tak dobre filmy z gry, że zatrudnił go Rockstar

Droga na szczyt.

Internauta o pseudonimie DeejayJeanP, który od sześciu lat zajmuje się tworzeniem fanowskich materiałów filmowych m.in. z GTA 5, poinformował, że rezygnuje z dalszej amatorskiej twórczości ze względu na ofertę pracy w Rockstar Games.

DeejayJeanP jest pomysłodawcą i głównym autorem filmów na youtubowym kanale Logic Films, nad którym pracują łącznie cztery osoby. Użytkownik przekonuje, że grupa nie rezygnuje z działalności, ale już bez jego udziału.

30 maja na kanale ukazał się ostatni materiał autorstwa DeejayJeanP, zatytułowany „żegnajcie”. Umieszczamy go poniżej.

JeanP nie określa dokładnie, czym będzie zajmował się w amerykańskim studiu, ale można domniemywać, że jego zadaniem będzie edycja i montaż materiałów promocyjnych - być może do GTA 6. Napisał natomiast na Reddicie, że w związku z nowym stanowiskiem, będzie się musiał wkrótce przeprowadzić.

W filmie zatytułowanym „Będę pracował dla Rockstar Games” utalentowany gracz wyjaśnia, że twórcy serii GTA już od dłuższego czasu zwracali uwagę na jego twórczość. Materiały założyciela Logic Films pojawiały się w mediach społecznościowych Rockstara, a nawet oficjalnej stronie firmy.

Montaże Logic Films skupiają się na samochodach. Oprócz GTA 5 na kanale znajdziemy też grę Asseto Corsa. Dzieła są pieczołowicie wykonane, a uwagę zwraca szczególnie filmowa praca kamery czy ujęcia, które doskonale znany z kinowych ekranów - jak w powyższym przykładzie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami