Biomutant - ognisko: jak przyspieszać czas, zmiana pory dnia

Przewijanie czasu, zmrok i świt.

Biomutant wykorzystuje cykl dobowy, przez co rozgrywka toczy się o różnych porach dnia, począwszy od poranku aż po ciemną noc. Choć nie wpływa to w większym stopniu na rozgrywkę, możesz sterować czasem za pomocą porozstawianych w grze ognisk. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

By móc sterować czasem musisz odnaleźć ognisko (1). Te ustawione są często wewnątrz wiosek jak i czasami w fortach i posterunkach plemiennych. Po wejściu z nim w interakcję na ekranie wyświetlą się przyciski, za pomocą których przewiniesz czas do świtu (2) jak i do zmroku (3).

192_biomutant_ognisko_jak_przyspieszac_czas_zmiana_pory_dnia

Wykorzystaj to, by dostosować czas gry do swoich potrzeb. Dodatkowo, ognisko pozwoli ci zregenerować utracone punkty zdrowia (jeśli pasek się jeszcze samoistnie nie uzupełnił), co czasami może się przydać i pozwoli ci zaoszczędzić trochę przedmiotów zużywalnych.

Poprzednio: Biomutant - plemię: jak zmienić sojusz

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami