Biomutant - Miraż, zostaw przeszłość za sobą, restrospekcja

Odnajdywanie miraży, ulepszanie Automatona.

Miraż i Zostaw przeszłość za sobą to dwa zadania poboczne w Biomutant, które są ze sobą ściśle powiązane i dotyczą wykonywania tych samych czynności. Znalezienie każdego z czterech miraży pozwoli ci odblokować nową funkcję Automatona. Z tej strony dowiesz się gdzie szukać tych tajemniczych punktów.

Uwaga - w ramach każdego mirażu musisz rozegrać walkę w przeszłości bohatera. Nie przejmuj się jednak rezultatem - nawet jeśli przegrasz, w dalszym ciągu odblokujesz wzmocnienia Automatona.

Na tej stronie:

Miraż #1

Na pierwszy miraż trafisz przy mieście Pokbur (1). Idź na północ by znaleźć stwora (2) związanego z mirażem. Zbliż się do niego i aktywuj sekwencję. Pamiętaj - wynik walki nie ma żadnego znaczenia. Po starciu będziesz mógł odblokować jedno z czterech ulepszeń Automatona. Wybierz to, które najbardziej ci odpowiada, z naszej strony polecamy jednak lotnię i działko jako pierwsze do odblokowania.

188_biomutant_miraz_zostaw_przeszlosc_za_soba

Miraż #2

Na drugi miraż natkniesz się w trakcie wykonywania zadania Przedawniony: wielki plan, w pobliżu Nadzieiska (3). Tutejszy pando-podobny stwór (4) stoi przy rzece.

189_biomutant_miraz_zostaw_przeszlosc_za_soba

Miraż #3

Przedostatni w grze miraż zlokalizowany jest obok Polany Bulli-Bull (5), blisko centrum mapy. Stwór (6) do którego musisz dojść stoi na niewielkiej wysepce, do której musisz dopłynąć.

190_biomutant_miraz_zostaw_przeszlosc_za_soba

Miraż #4

Czwarty i zarazem ostatni miraż znajdziesz tuż obok poprzedniego, przy mieście Nambi (7). Udaj się na północ by znaleźć stwora (8) stojącego na malutkiej wyspie.

191_biomutant_miraz_zostaw_przeszlosc_za_soba

Gdy wejdziesz z nim w interakcję rozegrasz ostatnią scenkę w retrospekcji. Ukończysz tym samym zadania Miraż i Zostaw przeszłość za sobą. Dzięki temu też odblokujesz wszystkie cztery dodatkowe funkcje Automatona.

Poprzednio: Biomutant - Żwirek: miejsca zjazdowe, latający Batnam-nam

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami