Biomutant - latający wierzchowiec: jak odblokować

Latający mount Batnam-nam.

Świat gry Biomutant jest sporych rozmiarów i przemierzanie go na piechotę nie jest najwygodniejsze. Nawet system szybkiej podróży nie jest idealnym rozwiązaniem, bo przecież trzeba wpierw odblokować punkt kontrolny. Rozwiązaniem może być korzystanie z wierzchowca - a szczególnie latającego Batnam-nama, któremu poświęcona jest niniejsza strona.

Uwaga - Batnam-nam jest nie tyle latającym wierzchowcem, co szybującym. Nie wzniesiesz się przy jego pomocy w powietrze, jednak jeśli zeskoczysz z odpowiedniej wysokości to będziesz w stanie przelecieć sporą część mapy.

By odblokować Batnam-nama musisz wykonać dwa zadania dla Żwirka (1) - Żwirek: miejsca do wspinaczki i Żwirek: miejsca zjazdowe. W końcowym etapie tego drugiego zostaniesz pokierowany do siedliska Batnam-nama (2).

187_biomutant_latajacy_wierzchowiec_jak_odblokowac_batnamnam

Gdy wejdziesz z nim w interakcję to stwór automatycznie zostanie dodany do twoich wierzchowców i będziesz mógł przyzwać go w dowolnym momencie. Nadaje się on do podróżowania zarówno na lądzie, jak i w powietrzu, gdzie jest w stanie szybować niczym lotnia Automatona.

Paradoksalnie, największa zaleta Batnam-nama ujawnia się w walce. Jest on piekielnie skuteczny do unikania ataków nawet najszybszych wrogów, podczas gdy ty cały czas będziesz prowadził ogień z broni palnej. Przy odrobinie praktyki żaden cios wroga nie dosięgnie twojej postaci.

Poprzednio: Biomutant - wierzchowiec: jak wezwać mounta

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Następnie: Biomutant - parowanie: jak blokować ataki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami