Piesek z Far Cry 6 bohaterem komentarzy po pokazie gry

Gracze chcą chronić niepełnosprawnego Chorizo.

  • Internet zareagował na niepełnosprawnego pieska z Far Cry 6
  • Wiele osób uważa, że Chorizo to jeden z najlepszych elementów gry

Jedną z gwiazd wczorajszej prezentacji Far Cry 6 był Chorizo - niepełnosprawny piesek, który pomoże graczom w trakcie przygody. Na sympatycznego czworonoga zareagowali internauci.

Josh Stein, który w Microsofcie zajmuje się kontaktem ze społecznością fanów, stwierdził na Twitterze, że będzie chronić zwierzaka „za wszelką cenę”. Podobnie uważają inni - niejaki Kyle Demmy przekonuje, że „spali świat do gołej ziemi”, jeżeli ktoś skrzywdzi podopiecznego.

Niektórzy internauci uważają, że Chorizo jest prawdziwym głównym bohaterem tytułu i że piesek to najlepszy element produkcji. Jeden z graczy nie ma wątpliwości: dzięki czworonogowi, Far Cry 6 to „gra roku”.

Zwierzak zmiękcza nawet serca osób, które nie są miłośnikami psów - jak na przykład Trishy Hershberger, amerykańskiej youtuberki i gwiazdy stacji telewizyjnych dla młodzieży.

Część internautów pisze zaś, że chciałoby, aby Ubisoft przygotował pluszową zabawkę w kształcie Chorizo. Sam Ubisoft najwyraźniej spodziewał się reakcji fanów, bo przygotowano specjalną emotikonkę nawiązującą do zwierzęcia.

Niepełnosprawny piesek jest jednym ze zwierząt - obok ubranego w dres krokodyla - który pomoże w walce. Czworonóg porusza się za pomocą specjalnego wózka inwalidzkiego, ale potrafi zaatakować wroga. Gracze otrzymają też możliwość pogłaskania podopiecznego.

Far Cry 6 zadebiutuje 7 października na PC, PS5, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami