Wkrótce poznamy datę premiery Horizon Forbidden West

Obiecują twórcy.

W trakcie wczorajszego pokazu Horizon Forbidden West nie ujawniono terminu debiutu gry. Twórcy projektu ze studia Guerilla Games obiecują jednak, że niedługo powinniśmy dowiedzieć się, kiedy tytuł trafi do sprzedaży.

„Nie mamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale prace nad produkcją idą zgodnie z planem i wkrótce będziemy mieć dla was więcej informacji. Jak zawsze dziękujemy za wasze bezustanne wsparcie!” - napisali przedstawiciele zespołu na Twitterze.

Horizon Forbidden West zmierza na PS5 i PS4, przy czym tytuł najpewniej ukaże się jeszcze w tym roku. Gracze ponownie wcielą się w znaną z poprzedniej części Aloy, która próbuje odkryć sekrety świata zamieszkanego nie tylko przez ludzi, ale i roboty w kształcie dinozaurów.

Sequel wprowadzi szereg nowości. Jedną z innowacji jest możliwość nurkowania, a bohaterka otrzyma też skaner, pozwalający podświetlić fragmenty terenu, na które można się wspiąć. Do tego gadżety niedostępne w pierwowzorze, w tym linka z hakiem i lotnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami