Hitman 3 - misja w Paryżu za darmo do 6 czerwca

Odświeżone zadanie z pierwszej części.

  • Przez ponad tydzień można przetestować misję w Paryżu z Hitmana 3
  • Aby sprawdzić zadanie, nie trzeba posiadać gry, a jedynie bezpłatny pakiet startowy

IO Interactive udostępniło za darmo osadzoną w Paryżu misję do Hitman 3. Wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić sekwencję od dzisiaj do 6 czerwca. Oferta skierowana jest do posiadaczy PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Zadanie pochodzi z pierwszej części cyklu trylogii o łysym zabójcy. Na potrzeby najnowszej części serii przygotowano odświeżoną wersję wyzwania, przy czym domyślnie z fragmentem zapoznać mogą się osoby, które kupiły też wspomnianą, pierwszą grę.

Warto zaznaczyć, że misję w Paryżu mogą przetestować nie tylko posiadacze podstawowego Hitmana 3, ale i pozostali gracze. Sekwencję udostępniono bowiem także w ramach bezpłatnego pakietu startowego produkcji.

Wydana w styczniu bieżącego roku produkcja jest zwieńczeniem nowej trylogii o przygodach Agenta 47. Gra odniosła duży sukces, sprzedając się trzykrotnie lepiej niż poprzednia odsłona serii od studia IO Interactive.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami