Gracze Outriders coraz bardziej sfrustrowani stanem aktualizacji

W oczekiwaniu na łatki.

  • Twórcy Outriders nie radzą sobie z błędami w grze
  • Gracze są coraz bardziej sfrustrowani kolejnymi aktualizacjami

Polskie People Can Fly wydało kolejną aktualizację sieciowej strzelanki Outriders, obiecując załatanie problemów, które powodują nagłe i niewytłumaczalne umieranie postaci. Nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Lista zmian i nowości mówi między innymi o naprawieniu błędu z obliczaniem punktów pancerza oraz o Brood Mother zabijającej bohaterów jednym uderzeniem. Te dwa czynniki miały przekładać się właśnie na błyskawiczne i irytujące zgony.

Outriders nie od dzisiaj ma jednak problemy z kolejnymi aktualizacjami. Zaraz po publikacji patcha w sieci pojawiło się sporo nagrań, na których postacie graczy nadal w ułamku sekundy giną. Pasek zdrowia spada do zera nawet bez aktywnego udziału przeciwnika.

Wszystko to sprawia, że gracze są coraz bardziej rozczarowani popremierowym „wsparciem” Outriders.

„Usunąłem Outriders. Pamiętacie tę grę? Wczoraj wydano nowy patch, a w sieci pojawiły się doniesienia o jeszcze większej liczbie błędów. Wiele premierowych problemów jeszcze nie naprawiono, ale upewnili się, że jesteś słabszy. Słyszałem, że ktoś nazwał studio »People Can Nerf«” - podsumował na Twitterze Gene Park z dziennika Washington Post.

To komentarz na temat „nerfowania” niektórych klas postaci. Na początku kwietnia umiejętności Manipulanta (Trickster) zostały bowiem znacząco osłabione, co przełożyło się na krytykę. Gracze zastanawiali się, dlaczego twórcy zajmują się takimi działaniami, zamiast zająć się fundamentalnymi bugami w grze.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami