Beta Chivalry 2 - jak pobrać, do kiedy, zawartość

Testy na PC, PS4, PS5, Xbox Series X/S.

Rozpoczynają się otwarte testy sieciowej gry Chivalry 2. Podstawą rozgrywki są tutaj starcia, pojedynki i bitwy rycerzy. Twórcy przygotowali różne rodzaje broni, a każdy to nieco inny styl zabawy.

Warto zaznaczyć, że gracze na PlayStation mogą uzyskać dostęp do otwartej bety za darmo, bez wymaganej subskrypcji PlayStation Plus. Użytkownicy Xbox będą już jednak potrzebować subskrypcji Xbox Live Gold.

Pełna wersja Chivalry 2 debiutuje 8 czerwca.

Kiedy start?

Beta Chivalry 2 rozpoczyna się 27 maja. Serwery zostaną uruchomione o godzinie 17:00.

Testy zakończą się we wtorek, 1 czerwca - także o godzinie 17:00.

chivalry_2_otwarta_beta_1

Jak pobrać

Betę gry można już pobrać na wszystkich platformach. Warto zaznaczyć, że wszyscy uczestnicy zamkniętych testów muszą pobrać tylko aktualizację zajmującą niecałe 4 GB, jeśli nie odinstalowali plików zamkniętej bety.

W przypadku PS Store oraz EGS beta znajduje się na stronie produktu poświęconej pełnej wersji gry. W każdym przypadku przycisk pobierania bety znajdziecie nieco niżej.

Zawartość bety

Otwarta beta zaoferuje więcej zawartości niż zorganizowane kilka tygodni temu zamknięte testy. Jedną z najważniejszych nowości jest wprowadzenie trybu pojedynków na specjalnych serwerach - w takich grach zmierzy się tylko dwójka użytkowników. Serwery takie będą jednak dostępne tylko na PC.

Poza tym, dostępne będą trzy mapy do zespołowej gry ze zmieniającymi się celami. Rzeź Coxwell pozwoli przeprowadzić atak na wioskę lub jej bronić. Bitwa o Darkforest postawi przed atakującymi zadanie zniszczenia barykady i zabicia księcia. Oblężenie Rudhelma z kolei to bitwa o twierdzę z wieżami oblężniczymi po stronie napastników.

chivalry_2_otwarta_beta

Powróci też bitwa na Polanie Warden, gdzie na otwartym polu zmierzą się po prostu dwie duże armie. Trafimy też na tereny turniejowe w drużynowym deathmatchu.

Beta zaoferuje pełny system personalizacji wojownika. Dostosujemy swój wygląd w grze i odblokujemy szeroką gamę opcji kosmetycznych, zdobywając doświadczenie w każdej z czterech klas podstawowych i 12 podklas.

Warto zaznaczyć, że beta - jak i pełna wersja - wspiera cross-play. Zmierzymy się więc z użytkownikami z innych platform.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami