Battlefield 6 - wyciekł cały zwiastun gry

W niskiej jakości i z częściowo zasłoniętym ekranem.

  • Pojawił się nieoficjalny zwiastun nowego Battlefielda
  • W nagraniu są sceny przedstawiane na ujawnionych niedawno screenach

Do sieci trafił nieoficjalny zwiastun nowej części serii Battlefield. Nagranie pojawiło się po tym, jak opublikowano serię grafik, które miały pochodzić ze wspomnianego trailera gry.

Nagranie - które można obejrzeć tutaj - jest jednak w niskiej jakości. Ponadto centralną część ekranu zasłania wizerunek twarzy, która bardzo często używana jest w rozmaitych memach. Obrazek najpewniej ukrywa znak wodny, mogący ułatwić identyfikację osoby odpowiedzialnej za udostępnienie filmu.

battlefield_6_wyspa
W zwiastunie jest ujęcie na wyspę

W materiale nie brakuje ujęć, które przedstawiały ujawnione w ostatnich dniach i tygodniach screenshoty. Są więc między innymi sceny ze startującą rakietą kosmiczną i spojrzeniem na tropikalną wyspę.

Tom Henderson - informator, specjalizujący się w ujawnianiu szczegółów związanych z serią Battlefield - sugeruje jednak, że w trakcie prezentacji produkcji nie zobaczymy wymienionego trailera. Internauta przekonuje, że „prawie pewne jest”, że DICE pokaże inny materiał.

Nadmienić należy, że nieoficjalny zwiastun wydaje się potwierdzać przynajmniej część doniesień, według których twórcy strzelanki w nazwie gry nie umieszczą żadnego podtytułu lub cyfry.

Nowy Battlefield zostanie zaprezentowany w czerwcu. Pozycja zadebiutuje pod koniec bieżącego roku na PC oraz konsolach poprzedniej i aktualnej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami