Aktorka z Mass Effect chciałaby powrotu postaci Sheparda

Oraz, by żeńska wersja mogła romansować z Tali.

Mass Effect 3 zwieńczył przygody komandora Sheparda. Jennifer Hale, która użyczała głosu żeńskiej wersji postaci, przyznaje jednak, że chciałaby powrotu bohatera.

- Chcę powrotu Sheparda na sto procent. Chcę zbadać relacje z Garrusem, Thanem, Liarą, nimi wszystkimi! - powiedziała aktorka w wywiadzie, który udzieliła redakcji magazynu Game Informer.

- Chciałabym, by FemShep [żeńska wersja postaci - red.] mogła romansować z Tali i, podobnie jak wszyscy inni, z Jack. Chcę jedynie wrócić do tej opowieści w jakiejkolwiek formie - dodała Hale.

W zacytowanej powyżej wypowiedzi aktorka odnosi się do faktu, że w trylogii Mass Effect niektóre romanse były zablokowane dla konkretnej płci bohatera. Kierując kobietą, gracze nie mogą właśnie nawiązać bliższej relacji z Tali i Jack, choć taką możliwość planowano, na co wskazują odnalezione przez fanów pliki.

Po wydarzeniach z trylogii, szanse na powrót Sheparda są niewielkie. Nie wiadomo jednak dokładnie, co przygotowują twórcy na potrzeby kolejnej dużej odsłony Mass Effect, nad którą pracują deweloperzy z BioWare.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami