PUBG otrzyma remaster pustynnej mapy i dwie nowe lokacje

Jeszcze w tym roku.

Twórcy PUBG ujawnili plany rozwoju produkcji do końca obecnego roku. Mowa głównie o trzech mapach - dwóch całkiem nowych oraz o odświeżonej wersji pustynnego Miramar.

Ta ostatnia lokacja doczekała się już pomniejszych zmian, lecz aktualizacja 12.1 wprowadzi znacznie szerzej zakrojone modyfikacje w oświetleniu, płynności działania, jakości tekstur czy samej topografii.

1
Miramar - przed i po

„Spodziewajcie się dużych zmian terenu, tekstur i układu budynków, łatwiejszego przemieszczania się dzięki usunięciu niepotrzebnych przeszkód, a nawet poprawionych urwisk, które będą lepiej pasować do gry w pionie, na którą kładziemy teraz większy nacisk - wyjaśniają twórcy.

Dwie nowe mapy to na razie tylko grafiki koncepcyjne oraz nazwy kodowe: Tiger i Kiki. Ta pierwsza będzie mniejsza, przeznaczona do starć „8 na 8”. Ważną zmianą będzie możliwość powrotu do walki po początkowej porażce, co obecnie popularne w gatunku battle royale.

2
Kiki

Kiki również pomieści maksymalnie szesnastu graczy, ale ma odznaczać się urozmaiconymi lokacjami: od tajemniczych, podziemnych laboratoriów przez strzeliste wieżowce, bagna i tunele metra, po zatopione budynki.

„Będzie to nasza najbardziej zróżnicowana i zorientowana na eksplorację mapa, na której wiele różnych miejsc przyniesie graczom emocje i wyzwania” - obiecują deweloperzy. „Jesteśmy ogromnie przejęci tym, że w roku 2021 wracamy do normalnej działalności”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami