PS Plus: czerwiec 2021 - pełna oferta

Star Wars Squadrons, Virtua Fighter 5 i nie tylko.

Sony przedstawiło listę tytułów, które w czerwcu bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus.

Posiadacze PS4 i PS5 otrzymają między innymi Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown, czyli zapowiedziany wczoraj remake bijatyki z 2006 roku. Odświeżona wersja powstaje od podstaw na nowym silniku - gra zaoferuje ulepszoną grafikę i dodatkowe funkcje sieciowe. Co ważne, pozycję będzie można odebrać przez dwa miesiące - do 2 sierpnia.

Na wymienionych konsolach pojawi się także Star Wars Squadrons - osadzona w świecie „Gwiezdnych Wojen” produkcja, w której gracze biorą udział w bitwach kosmicznych myśliwców. Do wyboru jest kilka zróżnicowanych jednostek.

Ponadto właściciele PS5 z aktywnym abonamentem uzyskają dostęp do Operation: Tango - nastawionej na kooperację produkcji, w której wcielamy się w policjantkę lub hakera. Twórcy przygotowali tylko opcję zabawy we współpracy dla dwóch osób. Kluczem do sukcesu jest uzupełnianie się obu wymienionych postaci.

1 czerwca do PS Plus trafią:

  • Virtua Fighter Ultimate Showdown (PS4, PS5)
  • Star Wars Squadrons (PS4, PS5)
  • Operation: Tango (PS5)

Jednocześnie znikną:

  • Battlefield 5 (PS4, PS5)
  • Stranded Deep (PS4, PS5)
  • Wreckfest (PS5)

Nadmienić należy, że gry z PlayStation 4 uruchomimy również na PS5 - w ramach wstecznej kompatybilności.

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami