Mocny start niepozornej gry - Knockout City sprawdziło już dwa miliony osób

Szalony zbijak.

Twórcy sieciowej gry akcji o zabawie w „zbijaka” - Knockout City - poinformowali, że produkcję wypróbowało już ponad dwa miliony osób. Premiera wydanego przez Electronic Arts tytułu odbyła się 21 maja.

Wynik może być zaskakujący, ale z pewnością w dużej mierze przyczynił się do niego fakt, że od debiutu do dnia 30 maja gra jest dostępna za darmo na wszystkich platformach - PC, PS4, Xbox One i Switch. Dopiero później trzeba będzie za nią zapłacić.

Knockout City jest też dostępne w dwóch abonamentach - Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Play.

W opracowanej przez zespół Velan Studios grze, popularny „zbijak” przybiera oczywiście nieco szaloną formę. Na boiskach znajduje się wiele piłek, którymi każdy może rzucać. Mecze są błyskawiczne i toczą się na różnych mapach. Do wyboru tryby drużynowe lub „każdy na każdego”.

Celem jest oczywiście trafianie w przeciwników i unikanie strzałów rywali. Piłki zyskują na mocy dzięki podaniom do kompanów, a dodatkowo postacie mogą się zwijać w kłębek, by można było nimi rzucać.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami