Biomutant z chłodnym przyjęciem na Steamie

Dużo negatywnych ocen.

  • Użytkownicy Steama są surowi dla Biomutant
  • Niemalże połowa wystawionych grze ocen jest negatywna
  • Gracze krytykują pusty świat, samouczek i narratora

Wczoraj zadebiutowało Biomutant, czyli RPG w postapokaliptycznym świecie zamieszkanym przez zwierzęce istoty. Gra jednak nie cieszy się zbyt dużym uznaniem użytkowników Steama.

Kilka godzin po premierze większość ocen produkcji na platformie Valve była negatywnych. Teraz sytuacja jest nieznacznie lepsza - recenzje tytułu określane są jako „mieszane”. W sumie gracze opublikowali niespełna 3,5 tysiąca opinii, z czego 1474 jest negatywnych.

Najczęściej powtarzanym zarzutem jest „nuda” oraz przedłużający się samouczek. Dla wielu użytkowników wadą jest też niecodzienna narracja z wykorzystaniem narratora, który powolnie i „bez emocji” tłumaczy wypowiedzi postaci.

Zobacz także: Biomutant - Poradnik, Solucja

„Jeden z najbardziej irytujących początków. Nie wiem, może to gra dla dzieci” - pisze jeden z graczy. „Za dużo bezwartościowych komentarzy i dialogów, zbyt wiele porad i za często używana auto kamera. Potrzebuję tylko otwartego świata i swobody” - dodaje.

Inni zwracają uwagę na fakt, że duży świat jest „zbyt pusty”, a odwiedzane posterunki są identyczne. Pojawiają się też zarzuty kierowane pod adresem „drewnianego” i „papierowego” systemu walki. Część osób przekonuje, że stan techniczny tytułu przypomina wczesną alfę.

Nadmienić jednak należy, że w wielu przypadkach Biomutant oceniono po około godzinie lub dwóch rozgrywki, choć niekiedy czas zabawy sięgał czterech godzin. Opinie bazują więc na początkowych etapach przygody.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami